o Wbrew Grawitacji

Button Wbrew Grawitacji
http://wbrew-grawitacji.blogspot.com

Wpadłem jak śliwka w kompot.
Jako dzieciak z dość ograniczonymi umiejętnościami socjalnymi i do tego kompletny nudziarz nigdy nie przypuszczałem, że w życiu przydarzy mi się coś tak szalonego. Głupio sądziłem, że bycie zaatakowanym przez wilkołaka jedynie przypieczętuje mój los samotnika, który nie ma prawa doświadczyć radości płynącej z codziennego życia. Myślicie, że jak zareagowałem na list z Hogwartu? Radością? Myślicie, że obudziła się we mnie nadzieja na to, że będę mógł bezkarnie wślizgnąć się w przebranie normalnego jedenastolatka i zapomnieć, kim tak naprawdę byłem? Nie mylicie się.
Tylko że los pokarał mnie za tę zuchwałość i postawił na mojej drodze tajemniczego Syriusza Blacka, który nauczył mnie, że każdy skrywa wewnątrz siebie bestię.
Wpadłem po uszy.

No właśnie, ten mój blog. Piszę od podstawówki – będzie już ponad dziesięć lat – stronę prowadzę od marca 2009, także już szmat czasu. Z tego powodu styl pierwszych rozdziałów bardzo różni się od mojego obecnego stylu. Ze dwa razy zawiesiłam bloga, ale od zawsze był on częścią mojego życia, do której miło mi się wracało.

PEGI dla bloga Wbrew Grawitacji

Opowiadanie piszę z pierwszej osoby i punktu widzenia nastoletniego Remusa Lupina, który przełamuje swoją nieśmiałość i odkrywa swój złośliwy charakterek za pośrednictwem starszego kolegi – Syriusza Blacka. Przez kilka najnowszych rozdziałów zdecydowałam, że opowiadanie odpowiednie jest dla czytelników powyżej 16. roku życia. Dlaczego? Bynajmniej nie przez sceny erotyczne, a raczej przez słownictwo, którym posługują się niektóre postaci oraz tematy poruszane podczas trwania historii.
Dlaczego postanowiłam nazwać stronę Wbrew Grawitacji?

Komiks ze strony http://kryzyswieku.blogspot.com/
http://kryzyswieku.blogspot.com/

Mam wrażenie, że czasem moi bohaterowie starają się oszukać rzeczywistość zagłębiając się w swoje romanse. Trochę jakby oszukiwali grawitację i inne prawa, którymi rządzi się świat.
Poza tym piszę też na drugim blogu +18, na którym zamieszczam miniaturki i historię Wbrew Grawitacji opisaną z punktu widzenia innych bohaterów. 
No i, jeśli wciąż ktoś się nie domyślił, piszę totalnie o gejach.