Zacznij TU!

Cześć, bardzo cieszę się, że wpadłeś na bloga Wbrew Grawitacji!

Button o mnie dla Wbrew Grawitacji
Zdjęcie M.P. z bloga Wbrew Grawitacji


Jestem Magda i kończę właśnie pierwszy etap studiów dziennikarskich w Warszawie. Interesuję się SEO, marketingiem, grami MMO RPG, no i przede wszystkim serią książek i filmów „Harry Potter ”. W blogosferze jestem obecna już od około dziesięciu lat, ale wciąż muszę wiele się nauczyć. Mam nadzieję, że to właśnie ty pomożesz mi doskonalić mój warsztat gramatyczno-stylistyczny i fabularny.

Button o blogu dla bloga Wbrew Grawitacji
Button strony internetowej Wbrew Grawitacji


Trafiłeś na tego bloga, bo został ci polecony lub szczęśliwie znalazłeś go w wyszukiwarce. Skoro tu jesteś, podejrzewam, że interesują cię opowiadania typu slash, jesteś fanem huncwotów, wolfstara, a może to zwykła ciekawość cię tu przygnała?

„Wbrew Grawitacji” to opowiadanie fan fiction, opowiadające o szczeniackim romansie między Syriuszem Blackiem a Remusem Lupinem, pisany z perspektywy młodego Remusa. Opowiadanie jest w pełni niekanoniczne – został zmieniony wiek i relacje bardzo wielu postaci, często także ich usposobienie, orientacja seksualna i wiele innych. Wierzę jednak, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie i będzie mógł z przyjemnością oddać się tej niezobowiązującej lekturze.

button odsyłający do bloga Wbrew Grawitacji

Button z linkiem do strony Wbrew Grawitacji po godzinach.


Button znajdź mnie dla Wbrew Grawitacji


Koniecznie zapisz się do newslettera, by otrzymywać sygnały o publikowaniu kolejnych części. Poza tym zapraszam cię również do korespondencji:

Button skomentuj dla Wbrew Grawitacji

Jestem w pełni dostępna w komentarzach pod rozdziałami. Zwykle odpowiadam w ciągu 24 godzin, chyba że jestem na wyjeździe. Informacje o moich „urlopach” umieszczam w zakładce „ogłoszenia”.

Button wyślij maila dla Wbrew Grawitacji

swiniareczka@gmail.com
Odpisuję nawet szybciej niż na komentarze. Sprawdzam maila non stop. Jeśli masz pytanie lub po prostu coś do powiedzenia, śmiało pisz.

Button odwiedź Facebooka dla Wbrew Grawitacji

Facebook to najlepszy sposób, by bliżej mnie poznać, być na bieżąco z życiem bloga i złapać kontakt z innymi czytelnikami. Umieszczam tu wszystkie ciekawostki, odpowiadam na pytania, organizuję akcje i konkursy.

Button obejrzyj instagrama dla Wbrew Grawitacji

Na Instagramie umieszczam wszystkie najważniejsze informacje z życia bloga, czasem materiały behind the scenes, a także  po prostu zdjęcia z prywatnego życia. To idealna opcja dla ciebie, jeśli nie jesteś fanem Facebooka, ale nie chcesz żeby coś ważnego cię ominęło.

Button zadaj pytanie dla Wbrew Grawitacji

Ask.fm to dla ciebie możliwość zadania mi pytania lub pogawędzenia o głupotach. Opcja zwłaszcza dla bardziej nieśmiałych czytelników.

Button przejrzyj Tumblra dla Wbrew Grawitacji

Mój Tumblr jest pełen ślicznych artów, śmiesznych tekstów i miłości do Wolfstara. Jeśli znasz angielski powinniśmy świetnie się na nim razem bawić.

Button polub Bloglovin dla Wbrew Grawitacji

Bloglovin to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie. Mam konto od zaledwie paru tygodni. Będę wdzięczna jeśli polecisz mnie w towarzystwie.


Zdjęcie M.P. w autorskiej koszulce Wbrew Grawitacji